Об открытии Посольства Республики Казахстан в Республике Таджикистан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 октября 2000 года N 452
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Таджикистан постановляю:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в городе Душанбе.
2. Установить должностной инвалютный оклад Посла Республики Казахстан
в Республике Таджикистан, приравненный к должностному окладу Посла
Республики Казахстан в Республике Узбекистан.
3. Правительству Республики Казахстан определить штатное расписание и
смету расходов Посольства Республики Казахстан в Республике Таджикистан.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Тәжікстан Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 4 қазан N 452
Қазақстан Республикасының Тәжікстан Республикасымен дипломатиялық қатынасын нығайту мақсатында қаулы етемін:
1. Душанбе қаласында Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Тәжікстан Республикасындағы Елшісінің
шетел валютасымен есептелінетін лауазымдық жалақысы Қазақстан
Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшісінің лауазымдық
жалақысына теңелген мөлшерде белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі Тәжікстан Республикасындағы
Қазақстан Республикасы Елшілігінің штат кестесі мен шығыстарының сметасын
анықтасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.