О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 3621
Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 512. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях дальнейшего развития фармацевтического сектора Республики Казахстан в рамках долгосрочной стратегии K972030_ "Казахстан - 2030" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 3621 U973621_ "О Государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 39, ст. 367) следующее дополнение:
в приложении 1 к Государственной программе развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан, утвержденной вышеназванным Указом: в строке, порядковый номер 12, графы 4, 5, 6 и 7 дополнить строкой следующего содержания: "Казахстанско-бельгийское 4,0 млн. $ 2000 2002 совместное предприятие "Екафарма" инвестиции". 2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания. Президент Республики Казахстан (Специалисты: Умбетова А.М., Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 512 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Қазақстан - 2030" K972030_ ұзақ мерзімді стратегиясы шеңберінде Қазақстан Республикасының фармацевтік секторын одан әрі дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Фармацевтік және медициналық өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" 1997 жылғы 20 тамыздағы N 3621 U973621_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 39, 367-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының фармацевтік және медициналық өнеркәсібін дамытудың мемлекеттік бағдарламасының 1-қосымшасында: реттік нөмірі 12-жолдың 4, 5, 6 және 7-бағандары мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Екафарма" 4,0 млн.$ 2000 2002 қазақстан-бельгия инвестициялар бірлескен кәсіпорны ".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті