О признании утратившим силу постановления Президента Республики Казахстан от 19 декабря 1994 года N 1987
Указ Президента Республики Казахстан от 11 мая 2001 года N 606
В связи с введением в действие Закона Республики Казахстан от 18
декабря 2000 года
Z000129_
"О социальном партнерстве в Республике
Казахстан" постановляю:
1. Признать утратившим силу постановление Президента Республики
Казахстан от 19 декабря 1994 года N 1987
K941987_
"О социальном
партнерстве в области социально-экономических и трудовых отношений" (САПП
Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст. 495).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 19 желтоқсандағы N 1987 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 11 мамыр N 606
"Қазақстан Республикасындағы әлеуметтік әріптестік туралы" Қазақстан
Республикасының 2000 жылғы 18 желтоқсандағы
Z000129_
Заңының қолданысқа
енгізілуіне байланысты қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Әлеуметтік-экономикалық және
еңбек қатынастары саласындағы әлеуметтік әріптестік туралы" 1994 жылғы 19
желтоқсандағы N 1987
K941987_
қаулысының күші жойылды деп танылсын
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 46, 495-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.