О назначении Есимова А.С. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 2001 года N 612
Назначить Есимова Ахметжана Смагуловича Министром сельского хозяйства
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

А.С.Есімовті Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 18 мамыр N 612
Ахметжан Смағұлұлы Есімов Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман: Қасымбеков Б.А.