Об отнесении населенного пункта Кульсары Жылыойского района Атырауской области к категории городов районного значения
Указ Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 685
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
Учитывая ходатайства местных представительных и исполнительных
органов Атырауской области и в соответствии со статьей 9 Закона Республики
Казахстан от 8 декабря 1993 года
Z934200_
"Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан",
постановляю:
1. Отнести населенный пункт Кульсары Жылыойского района Атырауской
области к категории городов районного значения.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)

Атырау облысы Жылыой ауданының Құлсары елді мекенін аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 22 қыркүйек N 685
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Атырау облысы жергілікті өкілді және атқарушы органдарының өтініштерін ескере отырып және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Атырау облысы Жылыой ауданының Құлсары елді мекені аудандық маңызы бар қалалардың санатына жатқызылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті