О Джандосове У.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2001 года N 723
По представлению Премьер-Министра Республики Казахстан освободить Джандосова Ураза Алиевича от должности заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

О.Ә.Жандосов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 21 қараша N 723
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ұсынуы бойынша Ораз Әлиұлы
Жандосов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.