О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039
Указ Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 808. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198
Сноска. Указ Президента РК от 19 февраля 2002 года N 808 утратил силу Указом Президента РК от 10 октября 2006 года N  198 .
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44  K951000_ Конституции Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан  Z914800_ "О гражданстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039  U963039_ "Об образовании Комиссии по вопросам гражданства" следующие изменения:
назначить председателем Комиссии по вопросам гражданства Токпакбаева Сата Бесимбаевича - советника Президента Республики Казахстан;
ввести в состав Комиссии заместителем председателя Белорукова Николая Васильевича - заместителя заведующего Государственно-правовым отделом Администрации Президента Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Байменова А.М. и Ушурова И.А.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 808 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198  Жарлығымен .
Қазақстан Республикасы Конституциясының  K951000_ 44-бабының 20) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы"  Z914800_ Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. "Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039   U963039_ Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияның төрағасы болып Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі Сәт Бесімбайұлы Тоқпақбаев тағайындалсын;
Комиссия құрамына төрағаның орынбасары болып Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік-құқық бөлімі меңгерушісінің орынбасары Николай Васильевич Белоруков енгізілсін;
аталған құрамнан Ә.М.Байменов және И.А.Ушуров шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті