О назначении Нагманова К.И. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2002 года № 870.
Назначить Нагманова Кажмурата Ибраевича Министром транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан, освободив от должности акима
Северо-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қ.Ы.Нағмановты Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 17 мамыр N 870
Қажымұрат Ыбырайұлы Нағманов Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрі болып тағайындалсын, ол Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.