О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 916
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента
и Правительства
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2) следующее изменение:
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в строке "Агентство Республики Казахстан по делам государственной
службы" цифру "160" заменить цифрой "164".
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по
реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу с 15 июля 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 5 тамыз N 916
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi
агенттiгi" деген жолдағы "160" деген сан "164" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықты iске асыру жөнiнде
қажеттi шаралар қолдансын.
3. Осы Жарлық 2002 жылғы 15 шiлдеден бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева А.Ж.