О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713
Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 972. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях оптимизации работы Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713 "О Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений" следующие изменения:
1) в пункте 3 слова "1 апреля" заменить словами "1 декабря";
2) в приложении к вышеназванному Указу:
ввести в состав Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений:
Келимбетова                - Министра экономики и бюджетного
Кайрата Нематовича           планирования Республики Казахстан,
Нагманова                  - Министра транспорта и коммуникаций
Кажмурата Ибраевича          Республики Казахстан;
строки:
"Павлов                    - Заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич          Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
заместитель председателя",
"Есенбаев                  - Министр экономики и торговли
Мажит Тулеубекович           Республики Казахстан",
"Какимжанов                - Министр государственных доходов
Зейнулла Халидоллович        Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Павлов                    - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич          Республики Казахстан, заместитель
председателя",
"Есенбаев                  - Министр индустрии и торговли
Мажит Тулеубекович           Республики Казахстан",
"Какимжанов                - Министр финансов Республики
Зейнулла Халидоллович        Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Бейсембетова Искандера Калыбековича, Мырзахметова Аблая Исабековича;
3) в Положении о Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 8 слова "Агентство по стратегическому планированию" заменить словами "Министерство экономики и бюджетного планирования";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 14 қарашадағы N 972 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетілдіру мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның жұмысын оңтайландыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетілдіру мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы" 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 3-тармақтағы "1 сәуірге" деген сөздер "1 желтоқсанға" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлыққа қосымшада:
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетілдіру мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы              Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі;
Нағманов                   - Қазақстан Республикасының Көлік
Қажымұрат Ыбырайұлы          және коммуникациялар министрі;
мына жолдар:
"Павлов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич          Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі, төрағаның орынбасары",
"Есенбаев                  - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы            Экономика және сауда министрі",
"Кәкімжанов                - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы        Мемлекеттік кіріс министрі"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич          Министрінің бірінші орынбасары,
төрағаның орынбасары",
"Есенбаев                  - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы            Индустрия және сауда министрі",
"Кәкімжанов                - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы        Қаржы министрі";
аталған Комиссияның құрамынан мыналар шығарылсын: Бейсембетов Ескендір Қалыбекұлы, Мырзахметов Абылай Исабекұлы;
3) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетілдіру мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы ережеде:
8-тармақтағы "Стратегиялық жоспарлау жөніндегі агенттігіне" деген сөздер "Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"10. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"10. Комиссияның отырысы қажеттілігіне қарай, тоқсанында кемінде бір рет өткізіледі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті