Об изменении границ города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года N 1003
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В соответствии с представлением Правительства Республики Казахстан, подготовленным согласно статье 9 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, и учитывая мнения представительных и исполнительных органов города Алматы и Алматинской области, постановляю:
1. Изменить границы города Алматы, включив в его черту часть земель Карасайского и Талгарского районов Алматинской области общей площадью 3723,0 гектара, согласно приложению.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 21 декабря 2002 года
N 1003
Экспликация
части земель Алматинской области, включенных
в черту города Алматы (в гектарах)
------------------------------------------------------------------
N  !Наименование!Всего !              В том числе
п/п!  районов   !земель!------------------------------------------
!            !      !паш-!многолетние !паст- !ого-!всего !лесов
!            !      !ни  !насаждения  !бища  !роды!сель- !
!            !      !    !------------!      !    !хоз.  !
!            !      !    !всего!из них!      !    !угодий!
!            !      !    !     !садов !      !    !      !
------------------------------------------------------------------
1.  Карасайский  1075,5 54,5  43,1  43,1   533,5  -    631,1 186,4
2.  Талгарский   2647,5   -   58,8  58,8  1638,6 15,6 1713,0 734,0
Всего      3723,0 54,5 101,9 101,9  2172,1 15,6 2344,1 920,4
------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
---------------------------------------------------
N  !Наименование!         В том числе             !
п/п!  районов   !---------------------------------!
!            !под    !под     !под     !всего  !
!            !водой  !дорогами!построй-!прочих !
!            !       !        !ками    !земель !
---------------------------------------------------
1.  Карасайский      2,5     42,0    133,1   80,4

Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 21 желтоқсан N 1003
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сай дайындалған Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұсынымына сәйкес және Алматы қаласы мен Алматы облысының өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, қаулы етемін:
1. Қосымшаға сәйкес Алматы қаласының шекарасы оның шегіне Алматы облысының Қарасай және Талғар аудандарының жалпы алаңы 3723,0 гектар жері қосыла отырып өзгертілсін.
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1003 Жарлығына
ҚОСЫМША
Алматы қаласының шегіне енгізілген
Алматы облысы жерлері бөлігінің
ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
(гектармен)
------------------------------------------------------------------
Р/с!  Аудандар  !Барлық!              Оның ішінде
N !   атауы    !  жер !------------------------------------------
!            !      !сүді-! көпжылдық  !жайы-!бау-!барлық!ор-
!            !      !гер  !  екпелер   !лым- !бақ-!ауыл  !ман-
!            !      !     !------------!дық- !ша- !шаруа-!дар
!            !      !     !бар- ! оның !тар  !лар !шылығы!
!            !      !     !лығы !ішінде!     !    !жайы- !
!            !      !     !     !баулар!     !    !лымда-!
!            !      !     !     !      !     !    !ры    !
------------------------------------------------------------------
1.  Қарасай     1075,5  54,5  43,1  43,1   533,5   -  631,1  186,4
2.  Талғар      2647,5    -   58,8  58,8  1638,6 15,6 1713,0 734,0
Барлығы     3723,0  54,5 101,9 101,9  2172,1 15,6 2344,1 920,4
------------------------------------------------------------------
Таблицаның жалғасы
---------------------------------------------------
Р/с!  Аудандар  !         Оның ішінде              !
N !   атауы    !----------------------------------!
!            !   су   ! жолдар !құрылыс !барлық !
!            !жайлаған!салынған!салынған!өзге де!
!            !        !        !        !жерлер !
---------------------------------------------------!
1.  Қарасай        2,5      42,0    133,1    80,4

2.  Талгарский      17,0     20,6     52,1  110,8
Всего         19,5     62,6    185,2  191,2
---------------------------------------------------

2.  Талғар        17,0      20,6     52,1   110,8
Барлығы       19,5      62,6    185,2   191,2
---------------------------------------------------