О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2003 года N 1036. Утратил силу - Указом Президента РК от 15 ноября 2003 г. N 1228 (U031228)
В связи с передачей функций и полномочий в области поддержки малого бизнеса Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в соответствии с подпунктом 7) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" следующее изменение:
в Положении о Совете предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 12 слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2003 жылғы 3 наурыз N 1036. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2003.11.15. N 1228 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы 1-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігіне шағын бизнесті қолдау саласындағы функциялар мен өкілеттіктер берілуіне байланысты қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кәсіпкерлер кеңесі туралы ережеде:
12-тармақта "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті