О Сулейменове К.Ш.
Указ Президента Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 1185
Освободить Сулейменова Каирбека Шошановича от должности Министра внутренних дел Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

Қ.Ш.Сүлейменов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 1185 Жарлығы
Қайырбек Шошанұлы Сүлейменов басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті