О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 1148
Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 1306
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
Постановляю:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 1148 "О статусе и полномочиях Государственного секретаря Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 263) следующие изменение и дополнение:
в пункте 4:
абзац третий подпункта 1) исключить;
подпункт 3) после слов "Комиссии по правам человека," дополнить словами "Комиссии по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими,".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 1148 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 1306 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының мәртебесі мен өкілеттігі туралы"  Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 1148  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 28, 263-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
4-тармақта:
1) тармақшаның үшінші абзацы алып тасталсын;
3) тармақша "Адам құқықтары жөніндегі комиссия," деген сөздерден кейін "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссия," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті