О назначении Шукеева У.Е. акимом города Астаны
Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 1313
Назначить Шукеева Умирзака Естаевича акимом города Астаны, освободив от должности акима Костанайской области.
Президент
Республики Казахстан

Ө.Е.Шүкеевті Астана қаласының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 1313 Жарлығы
Өмірзақ Естайұлы Шүкеев Астана қаласының әкімі болып тағайындалсын, ол Қостанай облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті