О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 мая 2004 года N 1363
В целях дальнейшего совершенствования деятельности консультативно-совещательных органов при Президенте Республики Казахстан постановляю:
1. Внести изменения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 29.08.2016 № 312;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 421; 2002 г., N 44, ст. 436; 2003 г., N 45, ст. 487):
ввести в персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Абдыкаримова Оралбая     - Государственного секретаря Республики
Казахстан, председателем,
Тлеубердина              - Руководителя Канцелярии Премьер-Министра
Алтая Аблаевича            Республики Казахстан, заместителем
председателя,
членами Комиссии:
Оразалина                - председателя правления Союза писателей
Нурлана Мыркасымовича      Казахстана (по согласованию),
Султанова                - председателя Комитета по социально-
Куаныша Султановича        культурному развитию Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию);
строку:
"Калетаев                - заведующий Отделом внутренней политики
Дархан Аманович            Администрации Президента Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Калетаев                - заведующий Социально-политическим
Дархан Аманович            отделом Управления внутренней политики
Администрации Президента Республики
Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Тасмагамбетова И.Н.,
Павлова А.С., Кул-Мухаммеда М.А.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 мамырдағы N 1363 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың қызметін одан әрі жетілдіру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай актілеріне өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Президентiнiң 29.08.2016 № 312 Жарлығымен;
2) "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі N 691  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 32, 421-құжат; 2002 ж., N 44, 436-құжат; 2003 ж., N 45, 487-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру жөніндегі комиссияның дербес құрамына енгізілсін:
Әбдікәрімов             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Оралбай                   хатшысы, төраға,
Тілеубердин             - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі
Алтай Абылайұлы           Кеңсесінің Басшысы, төрағаның
орынбасары,
Комиссия мүшелері:
Оразалин                - Қазақстан Жазушылар одағы басқармасының
Нұрлан Мірқасымұлы        төрағасы (келісім бойынша),
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Қуаныш Сұлтанұлы          Сенатының Әлеуметтік-мәдени даму
комитетінің төрағасы (келісім бойынша);
мына жол:
"Қалетаев               - Қазақстан Республикасы Президенті
Дархан Аманұлы            Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Қалетаев               - Қазақстан Республикасы Президенті
Дархан Аманұлы            Әкімшілігі Ішкі саясат басқармасының
Әлеуметтік-саяси бөлімінің меңгерушісі";
аталған Комиссияның құрамынан И.Н.Тасмағамбетов, А.С.Павлов, М.А.Құл-Мұхаммед шығарылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентiнiң 29.08.2016 № 312 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті