О назначении Умарова К.Е. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Индии
Указ Президента Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 1427
Назначить Умарова Кайрата Ермековича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Индии.
Президент
Республики Казахстан

Қ.Е.Омаровты Қазақстан Республикасының Үндістан Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 26 тамыздағы N 1427 Жарлығы
Қайрат Ермекұлы Омаров Қазақстан Республикасының Үндістан Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті