"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1605 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" 2011 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
1. 2030 жылғы 1 шілдеге дейінгі кезеңге "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағы құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008.10.23 N 683 Жарлығымен.
2. Алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының қызметін қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
4. Осы Жарлық 2005 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2005 жылғы
6 шілдедегі N 1605
Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағы туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 6 шілдедегі
№ 1605 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағы жұмыс істеуінің нысаналы
индикаторлары және нысаналы индикаторларға қол жеткізбеудің
дағдарысты деңгейі
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.

О создании специальной экономической зоны "Оңтүстiк"
Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2011 года "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
Сноска. Преамбула в редакции Указа Президента РК от 05.05.2018 № 681.
1. Создать специальную экономическую зону "Оңтүстiк" на период до 1 июля 2030 года.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 23.10.2008 N 683.
2. Исключен Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
3. Правительству Республики Казахстан принять меры по обеспечению деятельности специальной экономической зоны "Оңтүстiк".
4. Настоящий Указ вводится в действие с 1 июля 2005 года.
Президент
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНО
Указом Президента
Республики Казахстан
от 6 июля 2005 года № 1605
ПОЛОЖЕНИЕ
о специальной экономической зоне "Оңтүстік"
Сноска. Положение исключено Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
УТВЕРЖДЕНО
Указом Президента
Республики Казахстан
от 6 июля 2005 года № 1605
ЦЕЛЕВЫЕ ИНДИКАТОРЫ
функционирования и критический уровень
недостижения целевых индикаторов специальной экономической
зоны "Оңтүстік"
Сноска. Целевые индикаторы исключены Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.