О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 августа 2005 года N 1630. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713 "О Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 39; 2005 г., N 7, ст. 65):
в приложении к вышеназванному Указу:
ввести в состав Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений:
Балиеву Загипу Яхяновну         -  Министра юстиции
Республики Казахстан,
заместителем
председателя,
Баяндарова Магзама Тогжановича  -  первого заместителя
акима Восточно-
Казахстанской области;
строки:
"Имантаев Ермек Жетписбаевич    -  государственный
инспектор
Государственной
инспекции Управления
организационно-
контрольной работы и
кадровой политики
Администрации
Президента
Республики Казахстан",
"Косжанов Турехан Бекболович    -  главный инспектор
Отдела социально-
экономического анализа
Управления экономической
политики Администрации
Президента Республики
Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Имантаев Ермек Жетписбаевич    -  государственный
инспектор Отдела
государственного
контроля и
организационной работы
Администрации Президента
Республики Казахстан",
"Косжанов Турехан Бекболович     - главный инспектор
Отдела социально-
экономического анализа
Администрации Президента
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Жумабекова О.И., Швайченко Ю.П.;
2) (утратило силу Указ Президента РК от 6 апреля 2007 года N 310 )
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 22 тамыздағы N 1630 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай актiлерiне өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 39-құжат; 2005 ж., N 7, 65-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымшада:
Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Балиева                        - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Зағипа Яхияқызы                  министрi, төрағаның орынбасары,
Баяндаров                      - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Мағзам Тоғжанұлы                 бiрiншi орынбасары;
мына жолдар:
"Имантаев                      - Қазақстан Республикасы Президентi
Ермек Жетпісбайұлы               Әкiмшiлiгiнiң Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы және кадр саясаты
басқармасы Мемлекеттiк
инспекциясының мемлекеттiк
инспекторы",
"Қосжанов                      - Қазақстан Республикасы Президентi
Төрехан Бекболұлы                Әкiмшiлiгiнiң Экономикалық саясат
басқармасы Әлеуметтiк-экономикалық
талдау бөлiмiнiң бас инспекторы"
тиiсiнше мынадай редакцияда жазылсын:
"Имантаев                     -  Қазақстан Республикасы
Ермек Жетпiсбайұлы               Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Мемлекеттiк бақылау және
ұйымдастыру жұмысы бөлiмiнiң
мемлекеттік инспекторы",
"Қосжанов                      - Қазақстан Республикасы
Төрехан Бекболұлы                Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Әлеуметтiк-экономикалық талдау
бөлiмiнiң бас инспекторы";
көрсетiлген Комиссияның құрамынан О.И. Жұмабеков,
Ю.П. Швайченко шығарылсын;
2) <*>
Ескерту. 2) тармақшаның күші жойылды - ҚР Президентінің 2007.04.06. N 310 жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi