О назначении Мухамеджанова Б.А. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 1659
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича Министром внутренних дел Республики Казахстан, освободив от должности заместителя руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Б.Ә.Мұхаметжановты Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 14 қазандағы N 1659 Жарлығы
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті