О назначении Имашева Б.М. Заместителем руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 2005 года N 1661
Назначить Имашева Берика Мажитовича Заместителем руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Б.М.Имашевті Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 18 қазандағы N 1661 Жарлығы
Берік Мәжитұлы Имашев Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті