О назначении Кушербаева К.Е. акимом Мангистауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 24 января 2006 года N 46
Назначить Кушербаева Крымбека Елеуовича акимом Мангистауской области, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Российской Федерации, Чрезвычайного Полномочного Посла Республики Казахстан в Республике Армения, Финляндской Республике по совместительству.
Президент
Республики Казахстан

Қ.Е.Көшербаевты Маңғыстау облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 қаңтардағы N 46 Жарлығы
Қырымбек Елеуұлы Көшербаев Маңғыстау облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Армения Республикасындағы, Финляндия Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі міндетін қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті