О назначении Утембаева Е.М. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Исламской Республике Иран
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года N 91
Назначить Утембаева Ерика Мылтыкбаевича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Исламской Республике Иран.
Президент
Республики Казахстан

Е.М.Өтембаевты Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 91 Жарлығы
Ерік Мылтықбайұлы Өтембаевты Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті