О назначении Тажина М.М. помощником Президента - секретарем Совета безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2006 года N 92
Назначить Тажина Марата Муханбетказиевича помощником Президента - секретарем Совета безопасности Республики Казахстан, освободив от должности первого заместителя руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

М.М.Тәжинді Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 92 Жарлығы
Марат Мұханбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті