О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327
Указ Президента Республики Казахстан от 19 апреля 2006 года N 97
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента и
Правительства"
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2  статьи 17-1  Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327 "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 15, ст. 184; N 48, ст. 591; 2005 г., N 6, ст. 49; N 20, ст. 239) следующее изменение:
в Структуре Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденной названным Указом, строку:
"Ситуационный центр"
изложить в следующей редакции:
"Ситуационный центр Совета Безопасности".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 97 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  17-1-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 15, 184-құжат; N 48, 591-құжат; 2005 ж., N 6, 49-құжат; N 20, 239-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымындағы:
"Ахуалдық орталық"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қауіпсіздік Кеңесінің Ахуалдық орталығы".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті