Об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 9 января 2007 года N 243.
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Перенести административный центр Целиноградского района Акмолинской области из поселка Коктал города Астаны в село Малиновка Малиновского сельского округа Целиноградского района.
2. Правительству Республики Казахстан до 1 апреля 2007 года принять необходимые меры по реализации пункта 1 настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 243 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімшілік орталығы Астана қаласының Көктал кентінен Целиноград ауданы Малиновка ауылдық округінің Малиновка ауылына көшірілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі 2007 жылғы 1 сәуірге дейін осы Жарлықтың 1-тармағын іске асыру жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті