О внесении дополнений и изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427
Указ Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года N 447
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст.377) следующие дополнения и изменение:
в подпункте 3) пункта 1:
после слов "числа ведомств," дополнить словом "лимитов";
слова "и ведомств" исключить;
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Руководителям центральных исполнительных органов изменения штатной численности ведомств согласовывать с Главой государства либо по его уполномочию с Администрацией Президента Республики.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427 Жарлығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 қарашадағы N 447 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жақсарту, төрешілдікке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 31, 377-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасында:
"министрліктердің, агенттіктер мен ведомстволардың штат санын" деген сөздер "министрліктер мен агенттіктердің штат саны лимиттерін" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Орталық атқарушы органдардың басшылары ведомстволардың штат санындағы өзгерістерді Мемлекет басшысымен не оның уәкілеттік беруімен Республиканың Президенті Әкімшілігімен келіссін.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті