О назначении Кул-Мухаммеда М.А. Министром культуры и информации Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2008 года N 585
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Министром культуры и информации Республики Казахстан, освободив от должности акима Кызылординской области, специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур".
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

М.A.Құл-Мұхаммедті Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 12 мамырдағы N 585 Жарлығы
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі болып тағайындалсын, ол Қызылорда облысының әкімі, Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.Назарбаев