О назначении Сагинтаева Б.А. акимом Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 30 сентября 2008 года N 663
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича акимом Павлодарской области.
Президент
Республик Казахстан                             Н. Назарбаев

Б.Ә.Сағынтаевты Павлодар облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 30 қыркүйектегі N 663 Жарлығы
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Павлодар облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                               Н. Назарбаев