О квоте иммиграции оралманов на 2009-2011 годы
Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2008 года № 690
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Установить представленную Правительством Республики Казахстан квоту иммиграции оралманов на 2009-2011 годы в количестве по 20 000 семей на каждый календарный год.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев

Оралмандардың 2009-2011 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 қарашадағы N 690 Жарлығы
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі ұсынған оралмандардың 2009-2011 жылдарға арналған көшіп келу квотасы әрбір күнтізбелік жылға 20000 отбасы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев