О назначении Бишимбаева К.В. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 мая 2009 года № 813
Назначить Бишимбаева Куандыка Валихановича помощником Президента Республики Казахстан.
Президента
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев

Қ.У.Бишімбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 813 Жарлығы
Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев