О назначении Саудабаева К.Б. государственным секретарем Республики Казахстан - министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 865
Назначить Саудабаева Каната Бекмурзаевича государственным секретарем Республики Казахстан — министром иностранных дел Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қ.Б.Саудабаевты Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 865 Жарлығы
Қанат Бекмырзаұлы Саудабаев Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев