О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 230
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2010 года № 1101
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 230 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 46, ст. 492).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                        Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 230 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 11 қарашадағы № 1101 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 230 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 46, 492-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
ПРезиденті                                 Н. Назарбаев