О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 16 мая 2003 года № 1095
Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 2010 года № 1105
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2003 года № 1095 "О государственной программе освоения казахстанского сектора Каспийского моря" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 21-22, ст. 209).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 мамырдағы № 1095 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 22 қарашадағы № 1105 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Каспий теңізінің қазақстандық секторын игерудің мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 мамырдағы № 1095 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 21-22, 209-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев