О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 14 октября 2009 года № 880
Указ Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2010 года № 1126
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 14 октября 2009 года № 880 «О подписании Протокола о внесении дополнений в Соглашение об образовании Совета руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых государств» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 42, ст. 405).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 қазандағы № 880 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 1126 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесін құру туралы келісімге толықтырулар енгізу туралы хаттамағы қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 қазандағы № 880 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 42, 405-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев