О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 111
Указ Президента Республики Казахстан от 26 января 2010 года № 919
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии со статьей 20 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 111 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 16, ст. 151) следующие изменения и дополнения:

Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 мамырдағы № 111 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 919 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
«Қазақстан Республикасының Президенті туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 20-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 мамырдағы № 111 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 16, 151-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 годы, утвержденной названным Указом:
в разделе "Паспорт Программы":
в подразделе "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в абзаце первом цифры "523,2" заменить цифрами "547,6";
в абзаце втором таблицу и примечания изложить в следующей редакции:
"
Республи-
канский
бюджет
Местный
бюджет
Средства
предприятий,
организаций и
концессионеров
ИТОГО

аталған Жарлықпен бекітілген Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаның паспорты» деген бөлімде:
«Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері» деген кіші бөлімде:
бірінші абзацтағы «523,2» деген цифрлар «547,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы кесте және ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
«
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Кәсіпорындар, ұйымдар және концессионерлер қаражаты
ЖИЫНЫ

** в финансирование Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 годы по годам включено уточнение республиканского и местного бюджетов 2006 года в сумме 34,4 млрд. тенге, в том числе: в республиканский бюджет - 29,7 млрд. тенге; в местный бюджет - 4,7 млрд. тенге.";
в подразделе "Ожидаемые результаты":
абзац пятый исключить;
в абзаце шестом цифры "2,8", "3,6", "1,3", заменить соответственно цифрами "2,2", "2,2", "2,0";
в абзаце десятом цифры "71,8" заменить цифрами "74,6";
в разделе 3. "Основные направления и механизм реализации Программы":
в подразделе 3.1. "Развитие социальной сферы":
главу 3.1.4. "Образование" дополнить абзацем следующего содержания:
"повышение квалификации работников системы образования.";
в подразделе 3.2. "Индустриально-инновационная политика и развитие энергетического комплекса":
в части второй главы 3.2.1. "Промышленность":
абзац пятый после слова "создание" дополнить словами "и развитие";
часть вторую главы 3.2.2. "Развитие предпринимательства" дополнить абзацем следующего содержания:
"развитие системы профессионального технического образования с целью обеспечения кадрами малых промышленных предприятий.";
часть вторую главы 3.2.3. "Электроэнергетика" дополнить абзацами следующего содержания:
"проработка вопроса строительства крупных объектов электроэнергетики на основе механизмов государственно-частного партнерства;
внедрение ресурсосберегающих технологий в целях минимизации потерь электроэнергии.";
часть третью главы 3.2.4. "Теплоснабжение" дополнить абзацем следующего содержания:
"внедрение ресурсосберегающих технологий в целях минимизации потерь теплоэнергии.";
в подразделе 3.8. "Улучшение инвестиционного климата":
в части третьей:
в абзаце третьем после слов "ПНФ" дополнить словами ", "Восточная" ПС и разработка проектно-сметной документации на строительство двух новых ПС 110/10 кВ "Кирова 2", "Сарыбулакская" за счет средств местного бюджета";
слова "строительство тепломагистрали четвертого ввода в левобережную часть города;", "строительство инженерных сетей на территории теннисного корта," исключить;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"Общий объем необходимых инвестиций в теплоэлектроэнергетической сфере в 2006 - 2010 годы составит 91,5 млрд. тенге (I этап - 41,6 млрд. тенге; II этап - 49,9 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 89,5 млрд. тенге (I этап - 40,2 млрд. тенге; II этап - 49,3 млрд. тенге) и местного бюджета - 2,0 млрд. тенге (I этап - 1,4 млрд. тенге; II этап - 0,6 млрд. тенге).";
в части четвертой:

**Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жылдар бойынша қаржыландыруға 34,4 млрд. теңге сомасында 2006 жылғы республикалық және жергілікті бюджеттердің нақтылануы қосылды, оның ішінде: республикалық бюджетке - 29,7 млрд. теңге; жергілікті бюджетке - 4,7 млрд. теңге.»;
«Күтілетін нәтижелер» деген кіші бөлімде:
бесінші абзац алып тасталсын;
алтыншы абзацтағы «2,8», «3,6», «1,3», деген цифрлар тиісінше «2,2», «2,2», «2,0», деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «71,8» деген цифрлар «74,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары мен тетігі» деген 3-бөлімде:
«Әлеуметтік саланы дамыту» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Білім беру» деген 3.1.4-тарау мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
«білім беру жүйесі қызметкерлерінің біліктілігін арттыру.»;
«Индустриялық-инновациялық саясат және энергетикалық кешенді дамыту» деген 3.2-кіші бөлімде:
«Өнеркәсіп» деген 3.2.1-тараудың екінші бөлігінде:
бесінші абзац «құру» деген сөзден кейін «мен дамыту» деген сөздермен толықтырылсын;
«Кәсіпкерлікті дамыту» деген 3.2.2-тараудың екінші бөлімі мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«шағын өнеркәсіп кәсіпорындарын кадрлармен қамтамасыз ету мақсатында кәсіптік техникалық білім беру жүйесін дамыту.»;
«Электр энергетикасы» деген 3.2.3-тараудың екінші бөлігі мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«мемлекеттік-жеке меншік әріптестік тетіктерінің негізінде ірі электр энергетикасы объектілерін салу мәселесін пысықтау;
электр энергиясының шығындарын барынша азайту мақсатында ресурс үнемдеуші технологияларды енгізу.»;
«Жылумен жабдықтау» деген 3.2.4-тараудың үшінші бөлігі мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«жылу энергиясының шығындарын барынша азайту мақсатында ресурс үнемдеуші технологияларды енгізу.»;
«Инвестициялық ахуалды жақсарту» деген 3.8-кіші бөлімде:
үшінші бөлікте:
үшінші абзацта «салу,» деген сөз «, «Шығыс» ШС салу және жергілікті бюджет қаражаты есебінен екі жаңа 110/10 кВ болатын «Киров 2», «Сарыбұлақ» ШС салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу;» деген сөздермен ауыстырылсын;
«қаланың сол жақ жағалауында іске қосылатын жылу магистралінің құрылысының төртінші тармағын салу;», «теннис кортының аумағында инженерлік желілерді,» деген сөздер алып тасталсын;
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006-2010 жылдары жылу электр энергетикасы саласындағы қажетті инвестициялардың жалпы көлемі 91,5 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 41,6 млрд. теңге; II кезең - 49,9 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 89,5 млрд. теңге (I кезең - 40,2 млрд. теңге, II кезең - 49,3 млрд. теңге) және жергілікті бюджеттен - 2,0 млрд. теңге (I кезең - 1,4 млрд. теңге; II кезең - 0,6 млрд. теңге).»;
төртінші бөлікте:

в абзаце четвертом цифры "128,9", "80,5", "128,8", "80,5" заменить соответственно цифрами "105,0", "56,6", "104,9", "56,6";
в части пятой:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"В пределах города намечено построить 12 транспортных сооружений, в том числе: 5 мостов; 1 путепровод; 6 транспортных развязок.";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"Общая потребность инвестиций в развитие транспортной системы города за период 2006 - 2010 годы составит 95,9 млрд. тенге (I этап - 56,2 млрд. тенге; II этап - 39,7 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 88,0 млрд. тенге (I этап - 51,2 млрд. тенге; II этап - 36,8 млрд. тенге), местного бюджета - 7,4 млрд. тенге (I этап - 5,0 млрд. тенге; II этап - 2,4 млрд. тенге) и за счет средств концессионеров - 0,5 млрд. тенге (II этап).";
в части шестой:
в абзаце первом:
цифру "8" заменить цифрами "11";
слова "1 пристройки к школе на 600 мест;" исключить;
в абзаце втором:
цифру "5" заменить цифрами "14";
дополнить словами следующего содержания: ", за счет средств предприятий и организаций продолжить строительство профессионального лицея на 300 мест";
абзац третий и четвертый изложить в следующей редакции:
"Объем инвестиций в систему образования за 2006 - 2010 годы составит 26,1 млрд. тенге (I этап - 11,4 млрд. тенге; II этап - 14,7 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 18,8 млрд. тенге (I этап - 6,8 млрд. тенге; II этап - 12,0 млрд. тенге) и местного бюджета - 5,5 млрд. тенге (I этап - 4,6 млрд. тенге; II этап - 0,9 млрд. тенге), за счет средств предприятий и организаций - 1,77 млрд. тенге (II этап).
За счет средств республиканского бюджета в сфере здравоохранения на 2006 - 2010 годы будет осуществлено строительство: городской инфекционной больницы; родильного дома на 150 коек с отделением второго этапа выхаживания новорожденных, с женской консультацией на 250 посещений; центра крови; детской инфекционной больницы на 250 коек; многопрофильной детской городской больницы на 350 коек с консультативно-диагностической поликлиникой на 250 посещений в смену; двух амбулаторно-поликлинических комплексов мощностью 500 посещений (взрослая - на 350, детская - на 150 посещений в смену); многопрофильного стационара на 360 коек; строительство многопрофильного стационара на 500 коек в районе пересечения улиц № 12 и проспекта Абылай хана в городе Астане; строительство онкологического диспансера на 270 коек с поликлиникой на 380 посещений в смену в городе Астане.";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

төртінші абзацтағы «128,9», «80,5», «128,8», «80,5» деген цифрлар тиісінше «105,0», «56,6», «104,9», «56,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші бөлікте:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Қала ішінде 12 көлік құрылысын, оның ішінде 5 көпір; 1 өтпежол; 6 көлік айырымын салу көзделіп отыр.»;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006-2010 жылдар кезеңінде қаланың көлік жүйесін дамытуға қажетті инвестициялардың жалпы көлемі 95,9 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 56,2 млрд. теңге; II кезең - 39,7 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 88,0 млрд. теңге (I кезең - 51,2 млрд. теңге, II кезең - 36,8 млрд. теңге) және жергілікті бюджеттен - 7,4 млрд. теңге (I кезең - 5,0 млрд. теңге; II кезең - 2,4 млрд. теңге), концессионерлердің қаражаты есебінен - 0,5 млрд. теңге (II кезең).»;
алтыншы бөлікте:
бірінші абзацтағы:
«8» деген цифр «11» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«600 орындық 1 мектепке жапсарлас құрылыс;» деген сөздер алып тасталсын;
екінші абзацтағы:
«5» деген цифр «14» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«әзірлеу» деген сөзден кейін мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
«, кәсіпорындар мен ұйымдар қаражаты есебінен 300 орынға арналған кәсіптік лицейдің құрылысын жалғастыру»;
үшінші және төртінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
«Қаланың білім беру жүйесіне салынатын инвестициялар көлемі 2006 - 2010 жылдары 26,1 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 11,4 млрд. теңге; II кезең - 14,7 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен 18,8 млрд. теңге (I кезең - 6,8 млрд. теңге; II кезең - 12,0 млрд. теңге) және жергілікті бюджет қаражаты есебінен 5,5 млрд. теңге (I кезең - 4,6 млрд. теңге; II кезең - 0,9 млрд. теңге), кәсіпорындар мен ұйымдар қаражаты есебінен - 1,77 млрд. теңге (II кезең).
Республикалық бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау саласында 2006-2010 жылдары: қалалық жұқпалы аурулар ауруханасын; 250 адам қабылдайтын әйелдер консультациясы бар, жаңа туған нәрестелерді екінші кезеңде күтіп-бағу бөлімшесі бар 150 төсек-орындық перзентхананы; қан орталығын; 250 төсек-орындық балаларға арналған жұқпалы аурулар ауруханасын; әр ауысымда 250 адам қабылдайтын консультативтік-диагностикалық емханасы бар 350 төсек-орындық көп бейінді қалалық балалар ауруханасын; қуаты 500 адам қабылдайтын екі амбулаториялық-емханалық кешен (бір ауысымда 350 адам қабылдайтын үлкендерге арналған, 150 адам қабылдайтын балаларға арналған), 360 төсек-орындық көпбейінді стационарды салу; Астана қаласында № 12 көше мен Абылай хан даңғылының қиылысы ауданында 500 орынға арналған көпбейінді стационар салу; Астана қаласында бір ауысымда 380 адам қабылдайтын емханасы бар 270 төсек-орындық онкологиялық диспансер салу жүзеге асырылатын болады.»;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"Объем инвестиций в развитие здравоохранения города за 2006 - 2010 годы составит 35,6 млрд. тенге (I этап - 6,6 млрд. тенге; II этап - 29,0 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 33,5 млрд. тенге (I этап - 4,7 млрд. тенге; II этап - 28,8 млрд. тенге) и местного бюджета - 2,1 млрд. тенге (I этап - 1,9 млрд. тенге; II этап - 0,2 млрд. тенге).";
абзац седьмой дополнить словами: ", реконструкцию Дворца спорта "Казахстан" с пристройкой раскаточного катка; строительство теннисного комплекса в городе Астане; строительство спортивных площадок в общеобразовательных школах №№ 10, 16, 20, 22, 24, 30, 36, 41";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"Объем инвестиций в развитие спорта за 2006 - 2010 годы составит 30,9 млрд. тенге (I этап - 16,0 млрд. тенге; II этап - 14,9 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 30,8 млрд. тенге (I этап - 16,0 млрд. тенге; II этап - 14,8 млрд. тенге) и местного бюджета - 0,1 млрд. тенге (II этап).";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"В целях развития культуры за счет средств республиканского и местного бюджетов будут построены Конгресс-Холл, Дворец творчества "Шабыт", монумент на Главной площади в городе Астане, флагшток, универсальный киноконцертный зал на 3500 мест, создана зона кратковременного отдыха для жителей города на водохранилище реки Коянды. Планируется завершение строительства Дворца мира и согласия.";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"Объем инвестиций в развитие культуры за 2006 - 2010 годы составит 32,9 млрд. тенге (I этап - 15,6 млрд. тенге; II этап - 17,3 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 31,7 млрд. тенге (I этап - 14,6 млрд. тенге; II этап - 17,1 млрд. тенге) и местного бюджета -1,2 млрд. тенге (I этап - 1,0 млрд. тенге; II этап - 0,2 млрд. тенге).";
в части седьмой:
в абзаце втором цифры "19,4", "13,9", "17,7", "1,7" заменить соответственно цифрами "7,5", "2,0", "5,5", "2,0";
цифры "12,2" исключить;
в части восьмой:
абзац первый дополнить словами: ", инженерных сетей и дорог планировочного района А, Б, Слободки, ул. Кенесары - реки Ишим - Кумисбекова - Сарыарка; ул. Джангильдина - Кенесары - Кумисбекова - Сарыарка; проспект Богенбая - Джангильдина - Кумисбекова - Сарыарка в городе Астане, инженерные сети планировочного района № 19 (теплоснабжение), строительство канализационного коллектора от района "Слободки" до врезки в существующую (Коргалжынской трассы) ф. 2000 мм и переустройство существующей от КНС-43 до КОС в городе Астане";
абзац второй дополнить словами: "реконструкция зеленых насаждений, строительство трубчатого дренажа по ул. Садоводческой";

«2006-2010 жылдары қаланың денсаулық сақтау саласын дамытуға инвестициялар көлемі 35,6 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 6,6 млрд. теңге; II кезең - 29,0 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 33,5 млрд. теңге (I кезең - 4,7 млрд. теңге; II кезең - 28,8 млрд. теңге) және жергілікті бюджет есебінен 2,1 млрд. теңге (I кезең - 1,9 млрд. теңге; II кезең - 0,2 млрд. теңге).»;
жетінші абзац «аяқтау» деген сөзден кейін мынадай сөздермен толықтырылсын:
«, сырғанақ тебетін мұз айдынын жапсарлас сала отырып, «Қазақстан» спорт сарайын қайта жаңарту; Астана қаласында теннис кешенін салу; № 10, 16, 20, 22, 24, 30, 36, 41 жалпы білім беру мектептеріне спорт алаңдарын салу»;
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006-2010 жылдары спортты дамытуға инвестициялар көлемі 30,9 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 16,0 млрд. теңге; II кезең - 14,9 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен 30,8 млрд. теңге (I кезең - 16,0 млрд. теңге; II кезең - 14,8 млрд. теңге)  және жергілікті бюджеттен - 0,1 млрд. теңге (II кезең).»;
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Республикалық және жергілікті бюджет қаражаты есебінен мәдениетті дамыту мақсатында Конгресс-холл, «Шабыт» шығармашылық сарайы, Астана қаласындағы Бас алаңда монумент, тутұғыр, 3500 орындық әмбебап киноконцерт залы салынады, қала тұрғындары үшін Қоянды өзенінің су қоймасында қысқа мерзімді демалу аймағы жасалады. Бейбітшілік және келісім сарайының құрылысын аяқтау жоспарлануда.»;
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006-2010 жылдарда мәдениетті дамытуға инвестициялардың көлемі 32,9 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 15,6 млрд. теңге; II кезең - 17,3 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 31,7 млрд. теңге (I кезең - 14,6 млрд. теңге; II кезең - 17,1 млрд. теңге) және жергілікті бюджет қаражаты есебінен — 1,2 млрд. теңге (I кезең - 1,0 млрд. теңге; II кезең - 0,2 млрд. теңге).»;
жетінші бөлікте:
екінші абзацта «19,4», «13,9», «17,7», «1,7» деген цифрлар тиісінше «7,5», «2,0», «5,5», «2,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«12,2» деген цифрлар алып тасталсын;
сегізінші бөлікте:
бірінші абзац «абаттандыруды» деген сөзден кейін «, Астана қаласында жоспарлы А, Б ауданының, Слободканың, Кенесары - Есіл өзені - Күмісбеков - Сарыарқа көшесінің, Жангелдин - Кенесары - Күмісбеков - Сарыарқа көшесінің, Бөгенбай - Жангелдин - Күмісбеков - Сарыарқа көшесінің инженерлік желілері мен жолдарын, № 19 жоспарлы ауданының инженерлік желілерін (жылумен жабдықтау), Астана қаласында «Слободка» ауданынан қолданыстағы ф. 2000 мм қиылысына дейін (Қорғалжын тас жолы) кәріздік коллектор салуды және КСС-43-тен КТС-на дейін қолданыстағы коллекторды қайта жайластыруды» деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац «абаттандыру» деген сөзден кейін «, жасыл екпелерді қайта жаңарту, Садоводческая көшесі бойында құбырлы дренаж салу» деген сөздермен толықтырылсын;

в абзаце третьем цифры "71,1", "13,4", "64,2", "10,8", "6,9", "2,6" заменить соответственно цифрами "75,6", "17,9", "70,2", "16,8", "5,4", "1,1";
в части девятой:
абзац первый дополнить словами "рекультивация отработанной карты № 1 золоотвала ТЭЦ-2 (чаша № 2, частично)";
в абзаце третьем цифры "2,07", "1,76", "2,0", "1,7" заменить соответственно цифрами "0,47", "0,16", "0,4", "0,1";
в части десятой:
в абзаце втором цифры "2,0" заменить цифрами "11,6";

үшінші абзацта «71,1», «13,4», «64,2», «10,8», «6,9», «2,6» деген цифрлар тиісінше «75,6», «17,9», «70,2», «16,8», «5,4», «1,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы бөлікте:
бірінші абзац «абаттандыру» деген сөзден кейін «, ЖЭО-2 № 1 күл үйіндісінің пысықталған картасын қайта өңдеу (№ 2 ұяшық, ішінара)» деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта «2,07», «1,76», «2,0», «1,7» деген цифрлар тиісінше «0,47», «0,16», «0,4», «0,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы бөлікте:
екінші абзацта «2,0» деген цифрлар «11,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;

в подразделе 3.10. "Улучшение состояния окружающей среды":
часть первую дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"использование возобновляемых ресурсов и альтернативных источников энергии;";
в части второй раздела 4. "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
цифры "523,2", "495,5", "27,6", "0,07" заменить соответственно цифрами "547,6", "514,1", "31,1" "2,35";
таблицу и примечания к ней изложить в следующей редакции:
"
Республи-
канский
бюджет
Местный
бюджет
Средства
предприятий,
организаций и
концессионеров
ИТОГО

«Қоршаған ортаның жағдайын жақсарту» деген 3.10-кіші бөлімде:
бірінші бөлік мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
«жаңартылатын ресурстар мен энергияның балама көздерін пайдалану;»;
«Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері» деген 4-тараудың екінші бөлігінде:
«523,2», «495,5», «27,6», «0,07» деген цифрлар тиісінше «547,6», «514,1», «31,1», «2,35» деген цифрлармен ауыстырылсын;
кесте және оған ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
«
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Кәсіпорындар, ұйымдар және концессионерлер қаражаты
ЖИЫНЫ

** в финансирование Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 годы по годам включено уточнение республиканского и местного бюджетов 2006 года в сумме 34,4 млрд. тенге в том числе: в республиканский бюджет - 29,7 млрд. тенге; в местный бюджет - 4,7 млрд. тенге:
на электро- и теплоэнергетику - 91,5 млрд. тенге;
на водообеспечение и водоотведение - 105,0 млрд. тенге;
на развитие транспортной системы - 95,9 млрд. тенге;
на систему образования - 26,1 млрд. тенге;
на развитие здравоохранения - 35,6 млрд. тенге;
на развитие культуры и спорта - 63,8 млрд. тенге;
на жилищное строительство - 7,5 млрд. тенге;
на благоустройство - 75,6 млрд. тенге;
на охрану окружающей среды - 0,47 млрд. тенге;
на строительство индустриального парка - 11,6.";
в разделе 5. "Ожидаемые результаты от реализации Программы":
в части второй:
в абзаце четвертом цифры "2,8", "3,6", "1,3" заменить соответственно цифрами "2,2", "2,2", "2,0";

**Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 — 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жылдар бойынша қаржыландыруға 34,4 млрд. теңге сомасындағы 2006 жылғы республикалық және жергілікті бюджеттердің нақтылануы қосылды, оның ішінде: республикалық бюджетке - 29,7 млрд. теңге; жергілікті бюджетке -4,7 млрд. теңге;
электр және жылу энергетикасына - 91,5 млрд. теңге;
сумен жабдықтауға және су бұруға - 105,0 млрд. теңге;
көлік жүйесін дамытуға - 95,9 млрд. теңге;
білім беру жүйесіне - 26,1 млрд. теңге;
денсаулық сақтауды дамытуға - 35,6 млрд. теңге;
мәдениет пен спортты дамытуға - 63,8 млрд. теңге;
тұрғын үй құрылысына - 7,5 млрд. теңге;
абаттандыруға - 75,6 млрд. теңге;
қоршаған ортаны қорғауға - 0,47 млрд. теңге;
индустриялық парк салуға - 11,6.».
«Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер» деген 5-тарауда:
екінші бөлікте:
төртінші абзацта «2,8» «3,6», «1,3» деген цифрлар тиісінше «2,2», «2,2», «2,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;

в абзаце пятом цифры "18,8", "24" заменить соответственно цифрами "6,0", "4,0";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"строительство 12 сооружений, в том числе 5 мостов, 1 путепровода, 6 транспортных развязок;";
в абзаце тридцать третьем цифры "71,8" заменить соответственно цифрами "74,6";
таблицу 7 "Планируемые индикаторы реализации Государственной программы развития города Астаны на 2006 - 2010 годы" изложить в следующей редакции:
"
2006 г.
2007 г.
2008 г.
2009 г.*
2010 г.*
Темпы прироста
промышленной
продукции, в %

бесінші абзацта «18,8», «24» деген цифрлар тиісінше «6,0», «4,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«12 құрылыс, оның ішінде 5 көпір, 1 өтпежол және 6 көлік айырымын салу;»;
отыз үшінші абзацта «71,8» деген цифрлар тиісінше «74,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Астана қаласын дамытудың 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асырудың жоспарланатын көрсеткіштері» деген 7-кесте мынадай редакцияда жазылсын:
«
2006 ж.
2007 ж.
2008 ж.
2009 ж.*
2010 ж.*
Өнеркәсіп өнімінің өсім қарқыны, %

70,6
67,4
* прогнозные расчетные данные.".
2. Правительству Республики Казахстан в месячный срок внести соответствующие изменения в план мероприятий по реализации Программы.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

70,6
67,4
* болжамды есептік мәліметтер.».
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына тиісті өзгерістер енгізсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев