О внесении изменения и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 мая 2008 года № 595
Указ Президента Республики Казахстан от 12 сентября 2010 года № 1061. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 166
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 20.10.2011 № 166.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 11 статьи 48 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О Прокуратуре" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 мая 2008 года № 595 "Об утверждении Положения о прохождении службы в органах прокуратуры Республики Казахстан и текста Присяги сотрудников органов прокуратуры Республики Казахстан" (САПП РК, 2008 г., № 27, ст. 249) следующие изменение и дополнения:
в Положении о прохождении службы в органах прокуратуры Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
в пункте 5:
в подпункте 4) слово "двух" заменить словом "трех";
дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) совершившее коррупционное преступление;";
пункт 39 дополнить подпунктами 9-1) и 9-2) следующего содержания:
"9-1) прием на работу лица, совершившего коррупционное преступление, или лица, ранее уволенного за совершение коррупционного правонарушения;
9-2) прекращение уголовного дела по нереабилитирующим основаниям за совершение коррупционного преступления;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 20 мамырдағы № 595 Жарлығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 қыркүйектегі № 1061 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 166 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.10.20 № 166 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
«Прокуратура туралы» 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабының 11-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының, прокуратура органдарында қызмет өткеру туралы ережені және Қазақстан Республикасының прокуратура органдары қызметкерлерінің антын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 20 мамырдағы № 595 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 27, 249-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының прокуратура органдарында қызмет өткеру туралы ережеде:
5-тармақта:
4) тармақшада «екі» деген сөз «үш» деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
«6-1) сыбайлас жемқорлық қылмыс жасаған;»;
39-тармақ мынадай мазмұндағы 9-1) және 9-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«9-1) сыбайлас жемқорлық қылмыс жасаған адамды немесе сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшін бұрын жұмыстан босатылған адамды жұмысқа қабылдауы;
9-2) сыбайлас жемқорлық қылмыс жасағаны үшін ақталмайтын негіздер бойынша қылмыстық істі тоқтатуы;».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев