О Правительстве Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2011 года № 1
Подлежит опубликованию
в СМИ
В соответствии с пунктом 1 статьи 70 Конституции Республики Казахстан, статьей 4 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан", в связи со сложением полномочий Правительства Республики Казахстан при вступлении в должность вновь избранного Президента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Правительству Республики Казахстан исполнять свои обязанности до утверждения нового состава Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 1 Жарлығы
Бұқаралық ақпарат құралдарында
жаниялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының 70-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 4-бабына сәйкес жаңадан сайланған Қазақстан Республикасының Президенті қызметіне кіріскен кезде Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілеттігін доғаруына байланысты қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің жаңа құрамы бекітілгенге дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев