О назначении Масимова К.К. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2011 года № 4
Назначить Масимова Карима Кажимкановича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 4 Жарлығы
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев