О назначении Мамытбекова А.С. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 9
Назначить Мамытбекова Асылжана Сарыбаевича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.С.Мамытбековті Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 9 Жарлығы
Асылжан Сарыбайұлы Мамытбеков Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев