О назначении Мухамбетова А.Б. акимом Актюбинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2011 года № 122
Назначить Мухамбетова Архимеда Бегежановича акимом Актюбинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

А.Б.Мұхамбетовті Ақтөбе облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 122 Жарлығы
Архимед Бегежанұлы Мұхамбетов Ақтөбе облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев