О назначении Жумагалиева А.К. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 232
Назначить Жумагалиева Аскара Куанышевича Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от должности Министра связи и информации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.Қ.Жұмағалиевты Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 232 Жарлығы
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ