"Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл" мерекелік медалімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 327 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Халықтар арасында бейбітшілікті, достық пен ынтымақтастықты нығайтуға сіңірген еңбегі үшін "Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл" мерекелік медалімен наградталсын:
Ада Йонат             - Нобель сыйлығының лауреаты
Гелл-Манн Мюррей      - Нобель сыйлығының лауреаты
Джон Нэш              - Нобель сыйлығының лауреаты
Кристофер Писсаридес  - Нобель сыйлығының лауреаты
Кэри Бенкс Муллис     - Нобель сыйлығының лауреаты
Ричард Джон Робертс   - Нобель сыйлығының лауреаты
Роберт Ауманн         - Нобель сыйлығының лауреаты
Роберт Манделл        - Нобель сыйлығының лауреаты
Роджер Корнберг       - Нобель сыйлығының лауреаты
Финн Кидланд          - Нобель сыйлығынын, лауреаты
Эдвард Пресскот       - Нобель сыйлығының лауреаты
Эрик Маскин           - Нобель сыйлығының лауреаты
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ

О награждении юбилейной медалью "Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл"
Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 327
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За заслуги в укреплении мира, дружбы и сотрудничества между народами наградить юбилейной медалью "Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл":
Аду Йонат                   - лауреата Нобелевской премии
Гелла-Манна Мюррея          - лауреата Нобелевской премии
Джона Нэша                  - лауреата Нобелевской премии
Кристофера Писсаридеса      - лауреата Нобелевской премии
Кэри Бенкса Муллиса         - лауреата Нобелевской премии
Ричарда Джона Робертса      - лауреата Нобелевской премии
Роберта Ауманна             - лауреата Нобелевской премии
Роберта Манделла            - лауреата Нобелевской премии
Роджера Корнберга           - лауреата Нобелевской премии
Финна Кидланда              - лауреата Нобелевской премии
Эдварда Пресскота           - лауреата Нобелевской премии
Эрика Маскина               - лауреата Нобелевской премии.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.НАЗАРБАЕВ