О награждении Альберто Антон Кортеса Почетной грамотой Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2012 года № 340
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За заслуги в укреплении сотрудничества между Казахстаном и Королевством Испания наградить Почетной грамотой Республики Казахстан Альберто Антон Кортеса - Чрезвычайного и Полномочного Посла Королевства Испания в Республике Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Альберто Антон Кортесті Қазақстан Республикасының Құрмет грамотасымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 340 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан мен Испан Корольдігінің арасындағы ынтымақтастықты нығайтуға қосқан үлесі үшін Испан Корольдігінің Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Альберто Антон Кортес Қазақстан Республикасының Құрмет грамотасымен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                          Н.НАЗАРБАЕВ