О назначении Каппарова Н. Д. Министром окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 685
Назначить Каппарова Нурлана Джамбуловича Министром окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, освободив от должности Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Н.Ж.Қаппаровты Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 685 Жарлығы
Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.НАЗАРБАЕВ.