Об открытии Посольства Республики Казахстан в Мексиканских Соединенных Штатах
Указ Президента Республики Казахстан от 31 января 2014 года № 746
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Мексиканскими Соединенными Штатами ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Мехико (Мексиканские Соединенные Штаты) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                     Н. НАЗАРБАЕВ

Мексика Құрама Штаттарында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 746 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Мексика Құрама Штаттарымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мехико қаласында (Мексика Құрама Штаттары) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев