О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июня 2016 года № 281
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 5 ноября 2014 года № 942 «О подписании Соглашения между Республикой Казахстан и Королевством Саудовская Аравия о выдаче» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 68, ст. 624):
в пункте 2 слова «Даулбаева Асхата Кайзуллаевича» заменить словами «Асанова Жакипа Кажмановича»;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 5 ноября 2014 года № 943 «О подписании Соглашения между Республикой Казахстан и Королевством Саудовская Аравия о передаче осужденных лиц» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 68, ст. 625):
в пункте 2 слова «Даулбаева Асхата Кайзуллаевича» заменить словами «Асанова Жакипа Кажмановича»;
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 969 «О подписании Договора между Республикой Казахстан и Монголией о передаче осужденных лиц» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 74, ст. 662):
в пункте 2 слова «Даулбаева Асхата Кайзуллаевича» заменить словами «Асанова Жакипа Кажмановича»;
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2015 года № 66 «О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Сербия о выдаче» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 43, ст. 310):
в пункте 2 слова «Даулбаева Асхата Кайзуллаевича» заменить словами «Асанова Жакипа Кажмановича»;
5) в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2015 года № 70 «О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Сербия о правовой помощи по уголовным делам» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 44, ст. 329):
в пункте 2 слова «Даулбаева Асхата Кайзуллаевича» заменить словами «Асанова Жакипа Кажмановича»;
6) в Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2015 года № 71 «О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Сербия о передаче осужденных лиц» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 45, ст. 345):
в пункте 2 слова «Даулбаева Асхата Кайзуллаевича» заменить словами «Асанова Жакипа Кажмановича».

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 281 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы мен Сауд Арабиясы Корольдігі арасындағы ұстап беру туралы келісімге қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 942 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 68, 624-құжат):
2-тармақтағы «Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаевқа» деген сөздер «Жақып Қажманұлы Асановқа» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) «Қазақстан Республикасы мен Сауд Арабиясы Корольдігі арасындағы сотталған адамдарды беру туралы келісімге қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 943 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 68, 625-құжат);
2-тармақтағы «Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаевқа» деген сөздер «Жақып Қажманұлы Асановқа» деген сөздермен ауыстырылсын;
3) «Қазақстан Республикасы мен Моңғолия арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 969 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 74, 662-құжат):
2-тармақтағы «Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаевқа» деген сөздер «Жақып Қажманұлы Асановқа» деген сөздермен ауыстырылсын;
4) «Қазақстан Республикасы мен Сербия Республикасы арасындағы ұстап беру туралы шартқа қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 66 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 43, 310-құжат):
2-тармақтағы «Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаевқа» деген сөздер «Жақып Қажманұлы Асановқа» деген сөздермен ауыстырылсын;
5) «Қазақстан Республикасы мен Сербия Республикасы арасындағы қылмыстық істер бойынша құқықтық көмек туралы шартқа қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 70 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 44, 329-құжат):
2-тармақтағы «Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаевқа» деген сөздер «Жақып Қажманұлы Асановқа» деген сөздермен ауыстырылсын;
6) «Қазақстан Республикасы мен Сербия Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 71 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 45, 345-құжат):
2-тармақтағы «Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаевқа» деген сөздер «Жақып Қажманұлы Асановқа» деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев