О назначении Аксакалова К. И. акимом Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 443
Назначить Аксакалова Кумара Иргибаевича акимом Северо-Казахстанской области, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қ.І.Ақсақаловты Солтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 443 Жарлығы
Құмар Іргебайұлы Ақсақалов Солтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ