О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1271 "Об утверждении Положения и структуры Национального Банка Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 мая 2017 года № 483.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 17-1 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1271 "Об утверждении Положения и структуры Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 640) следующие изменения и дополнения:
в структуре Национального Банка Казахстана, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе 1:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3. Департамент финансовой стабильности";
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"7. Департамент регулирования небанковских финансовых организаций";
строку, порядковый номер 8, исключить;
строку, порядковый номер 14, исключить;
строку, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции:
"15. Департамент международного сотрудничества";
дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"16-1. Управление рисков";
дополнить строкой, порядковый номер 24-1, следующего содержания:
"24-1. Управление информационных угроз и киберзащиты";
раздел 4 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ережесін және құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1271 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 483 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 17-1-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ережесін және құрылымын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1271 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 50, 640-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Ұлттық Банкінің құрылымында:
1-бөлімде:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қаржылық тұрақтылық департаменті";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Банктік емес қаржы ұйымдарын реттеу департаменті";
реттік нөмірі 8-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 14-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Халықаралық ынтымақтастық департаменті";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 16-1-жолмен толықтырылсын:
"16-1. Тәуекелдер басқармасы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 24-1-жолмен толықтырылсын:
"24-1. Ақпараттық қауіп және киберқорғау басқармасы";
4-бөлім алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев