О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 1 марта 2018 года № 646.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 969 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Монголией о передаче осужденных лиц" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 74, ст. 662):
в пункте 2 слова "Асанова Жакипа Кажмановича" заменить словами "Кожамжарова Кайрата Пернешовича";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2017 года № 497 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Государством Израиль о передаче осужденных лиц" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 23, ст. 181):
в пункте 2 слова "Асанова Жакипа Кажмановича" заменить словами "Кожамжарова Кайрата Пернешовича";
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 июля 2017 года № 523 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Федеративной Республикой Бразилия о передаче осужденных лиц" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 27-28, ст. 205):
в пункте 2 слова "Асанова Жакипа Кажмановича" заменить словами "Кожамжарова Кайрата Пернешовича";
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2017 года № 553 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Объединенными Арабскими Эмиратами о передаче осужденных лиц" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 40-41, ст. 271):
в пункте 2 слова "Асанова Жакипа Кажмановича" заменить словами "Кожамжарова Кайрата Пернешовича".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 1 наурыздағы № 646 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы мен Моңғолия арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 969 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 74, 662-құжат):
2-тармақтағы "Жақып Қажманұлы Асановқа" деген сөздер "Қайрат Пернешұлы Қожамжаровқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы мен Израиль Мемлекеті арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 497 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 23, 181-құжат):
2-тармақтағы "Жақып Қажманұлы Асановқа" деген сөздер "Қайрат Пернешұлы Қожамжаровқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасы мен Бразилия Федеративтік Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 523 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 27-28, 205-құжат):
2-тармақтағы "Жақып Қажманұлы Асановқа" деген сөздер "Қайрат Пернешұлы Қожамжаровқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) "Қазақстан Республикасы мен Біріккен Араб Әмірліктері арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 553 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 40-41, 271-құжат):
2-тармақтағы "Жақып Қажманұлы Асановқа" деген сөздер "Қайрат Пернешұлы Қожамжаровқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев